Електропривід Belimo BFL230 призначений для управління клапанами димовидалення та вогнезатримувальними клапанами, які встановлені в системи вентиляції та кондиціонування.
Привід Belimo BFL230 має поворотну пружину. Це значно полегшує процедуру управління. Переміщаючи заслінку клапана в звичайне положення, зводиться поворотна пружина. Якщо ж живлення припиняється, пружина повертає заслінку в охоронне положення.
Інші особливості електроприводу:
- За типом привід є поворотним. Кут повороту складає 90 градусів.
- Наявність поворотного механізму.
- Є можливість ручного управління.
- Управління: відкритий/закритий.
- Ви можете зафіксувати привід, так як зручно, в будь-якому положенні. Для розблокування необхідно використовувати або шестигранний ключ, або розблокування відбувається автоматично при подачі живлення.
- Є два допоміжних перемикача, призначених для сигналізації кінцевих положень.
- Робоча температура від -30 до +55 градусів Цельсія.
- Привід також має захист від перевантажень.
- Володіє запатентованим механізмом блокування редуктора. У положенні «охорона» утримує лопатку заслінки і в разі пожежі забезпечить максимальну безпеку.
- Контакти перемикача мають покриття золота і срібла. Це дозволить інтегрувати їх в контури з низькими та високими струмами.
- Також варто відзначити наявність двох вбудованих плавких вставки. Перша призначена для відстеження температури повітря в повітроводі, а друга - зовні клапана. Якщо є перевищення температури в значенні до 72 градусів Цельсія (опціонально можна встановити 90 градусів), термопереривник розірве ланцюг живлення (керування електроприводом).
- Наявність світлодіодного індикатора. Він світиться, якщо обидві плавкі вставки працюють, якщо є живлення на електроприводі або тест-кнопка не була натиснута.
- У комплект входять ключ ручного управління, механічний покажчик положення, адаптер 10 * 10, а також захисний пакет.
№ продукту: BFL230
| Технічні дані | |
| Живлення | 230 В |
| Зусилля | 4 Нм |
| Клас захисту | IEC/EN 3 |
| Кут повороту | 95 ° |
| Можливість ручного керування | Так |
| Наявність поворотного механізму | Є |
| Покажчик положення | Є |
| Тип приводу | Поворотний |
| Тип управління сигналу | Двохпозиційний |
| Час спрацювання | 60 с |
Електропривід Belimo BFL230
- Виробник: Belimo
- Модель: BFL230
- Наявність: Є в наявності
-
Ціна: 11580 грн. з ПДВ
Дізнатися знижку
(067)114-21-23
Способи доставки:
- * Нова Пошта;
- * SAT;
- * Самовивіз.
Способи оплати:
- * Безготівковий з ПДВ;
- * Накладений платіж;
- * На карту Приват Банк;
- * При отриманні;
- * LiqPay.
Умови повернення:
- * Протягом 14 днів;
- * Згідно із домовленостями.
